W dzisiejszych czasach bardziej  niż dotychczas chcemy czuć się zdrowi i bezpieczni, dlatego w miarę możliwości chętnie i regularnie korzystamy z wizyt u różnych specjalistów. Ogromnym plusem jest to, że obecnie bardzo duży nacisk stawiamy na profilaktykę.

Zgłaszając się do gabinetu podologicznego oczekujemy, trafionej diagnozy oraz skutecznej terapii w sytuacji, gdy jakieś dolegliwości już wystąpiły. Oprócz fachowej porady szukamy, także ukojenia dla swoich stóp oraz wskazówek pielęgnacyjnych, a nade wszystko indywidualnego podejścia.

Odpręż się po zimie i przygotuj się na lato

Na przełomie zimy i wiosny powszechną dolegliwością zgłaszaną przez osoby trafiające do gabinetu podologicznego jest sucha, łuszcząca się skóra stóp czasem nawet z towarzyszącym jej świądem. Mogą to być problem wyłącznie kosmetyczne, ale w konsekwencji zaniedbania może prowadzić do nasilenia tych dolegliwości. W takich przypadkach istotną poprawę może przynieść odpowiednio wykonany, przez specjalistę zabieg pedicure wraz z właściwy doborem odpowiednich preparatów do pielęgnacji domowej. Starannie i profesjonalnie wykonany zabieg poprawi stan skóry stóp, a tym samym pozytywnie wpłynie na  samopoczucie.

Zadbaj o stopy profesjonalnie

Zadbane stopy nadal są symbolem zdrowego, atrakcyjnego wyglądu. Wiosna i lato to czas gdy wymieniamy obuwie i chętnie odsłaniamy stopy. Zauważamy, że szczególnie wczesną wiosną podstawowy zabieg podologiczny oraz zabieg SPA na stopy cieszy się dużą popularnością. Do gabinetu podologicznego zgłasza się wiele osób zestresowanych, którzy nie tylko chcą zadbać profesjonalnie o swoje stopy ale też poczuć, że zrobili coś dobrego dla siebie.

Zainwestuj w swój komfort

Pedicure trwa średnio godzinę/ półtora. Przynosi ulgę zmęczonym i obolałym stopom. Szczególnie doceniany jest przez osoby, które zgłosiły się odczuciem  przesuszenia i pojawiającymi się drobnymi stwardnieniami od niewygodnych butów. Efekt lekkości i komfortu jest natychmiast odczuwalny po zejściu z fotela. Należy jednak pamiętać, że obowiązkowa jest systematyczna pielęgnacja domowa. Bez niej nasze działania są tylko połowiczne. Prawidłowe traktowanie stóp na co dzień jest warunkiem koniecznym by efekt zadbanych stóp zatrzymać na dłużej, a korzystanie z zabiegów w gabinecie podologicznym pomaga zdobyć dobre nawyki  pielęgnacyjne w domu.

Gorąco wszystkich zapraszam. Jestem przekonana, że wizyta w gabinecie podologicznym okaże się jedną z najlepszych form inwestycji w swoje dobre samopoczucie i zdrowie.

Zapraszam